شنبه ۰۴ اسف ۱۳۹۷ - Saturday 23 February 2019
📌رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛ مقدمات اجرای مسیر «باغکمش» – «سیاهسنگ» پردیس در حال انجام است به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، شهاب شکاری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها، احداث مسیرهای مناسب درون شهری و همچنین تعمیر و نگهداری از […]

📌رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس خبر داد؛

مقدمات اجرای مسیر «باغکمش» – «سیاهسنگ» پردیس در حال انجام است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، شهاب شکاری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها، احداث مسیرهای مناسب درون شهری و همچنین تعمیر و نگهداری از راه های موجود است.

وی ادامه داد: خوشبختانه مجموعه عمران شهرداری پردیس اوایل هر سال با بررسی های کارشناسی و سپس اولویت بندی معابر، نسبت به اجرای طرح های مختلف در این حوزه شامل زیرسازی و آسفالت، لکه گیری آسفالت، جدولگذاری و … اقدام می کند.

این مقام مسئول اضافه کرد: در همین راستا، مقدمات اجرای مسیر دسترسی بین دو منطقه روستایی همجوار باغکمش و سیاهسنگ شهر پردیس با پیگیری های شورای اسلامی شهر پردیس، بنا به درخواست اهالی محترم و نیازسنجی صورت گرفته در حال انجام است.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر پردیس تصریح کرد: پروژه مذکور در صورت اتمام امور مطالعاتی، انجام مذاکرات با صاحبان اراضی و رفع موانع احتمالی طی سال جاری صورت اجرایی به خود می گیرد.

شکاری با اشاره به اهداف اجرای این طرح عمرانی و خدماتی یادآور شد: تسهیل در عبور و مرور اهالی بین دو روستا، بهبود کیفی شرایط مسیر کنونی برای رفاه حال صاحبان صنایع در سال «حمایت از کالای ایرانی»، عدم نیاز به تردد در محور تهران – شمال و … از مهمترین اهداف اجرای این پروژه قلمداد می شود.

این مقام مسئول در پایان از شهروندان گرامی درخواست داشت تا با ارائه پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات کارگشای خود، مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس را در حوزه های
مختلف به ویژه امور عمرانی یاری کنند.

۱۰ تیر ۱۳۹۷  ,     اخبار |