یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - Sunday 20 January 2019
به منظور ارتقای سطح آموزش شهروندی برگزار شد؛ دوره آموزشی استفاده از خاموش کننده های دستی در کارخانه ای در پردیس/به گزارش

به منظور ارتقای سطح آموزش شهروندی برگزار شد؛

دوره آموزشی استفاده از خاموش کننده های دستی در کارخانه ای در پردیس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، این دوره آموزشی به همت بخش آموزش واحد آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس برپا شد.

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان حوزه امداد و نجات، یکی از مهمترین عوامل کاهنده میزان تلفات و صدمات ناشی از حوادث و وقایع مختلف برخورداری اقشار جامعه از آموزش‌های کاربردی در این حوزه است.

با توجه به این مهم، مجموعه واحد آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس ارائه آموزش‌ های لازم ایمنی در حوزه‌ های مختلف را در دستور کار خود قرار داده و نسبت به اجرای آن اهتمام می ‌ورزد.

از جمله نقاطی که بیش از سایر نواحی به آموزش‌های امداد و نجات نیاز دارد، کارخانجات و کارگاه های اغلب وابسته به صنایع چوبی شهر پردیس است.

با توجه به این مهم، واحد آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس آماده است تا به درخواست مسئولان کارگاه‌ های فعال در منطقه، دوره ‌های آموزشی رایگان برای کارکنان برگزار کند.  

در همین راستا دوره آموزش یک روزه نحوه استفاده از خاموش کننده های دستی برای ۵۰ پرسنل کارخانه شیرینی «ناتلی» در منطقه خرمدشت برگزار شد.

۱ خرداد ۱۳۹۷  ,     اخبار |