تاریخ خبر:۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند | انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر پردیس |
پ

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شورای اسلامی شهر پردیس؛

نگاه ویژه شورای پردیس به «نواحی کارگاهی» در سال «حمایت از کالای ایرانی»

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس مطرح کرد؛نگاه ویژه شورای پردیس به «نواحی کارگاهی» در سال «حمایت از کالای ایرانی»

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس مطرح کرد؛

نگاه ویژه شورای پردیس به «نواحی کارگاهی» در سال «حمایت از کالای ایرانی»

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس، سیدعلی موسوی جوردی در جمع شماری از خبرنگاران اظهار داشت: شاید بسیاری از شهروندان پردیس کمتر با نواحی جنوبی این شهر آشنا باشند.

وی ادامه داد: این بخش از شهر پردیس دارای دو نقطه مهم فاز هفت شامل نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ و همچنین فاز ۶ تحت عنوان «پارک علم و فناوری» است که این دو مرکز تاثیر بسزایی در امر کارآفرینی و تولید محصولات علمی و صنعتی دارند.

این مقام مسئول با اشاره به شعار سال جاری و مدنظر رهبر فرزانه انقلاب یادآور شد: سال ۱۳۹۷ به فرموده رهبر معظم انقلاب به سال «حمایت از کالای ایرانی» مزین شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس تصریح کرد: بدون تردید در شرایط کنونی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی رمز موفقیت اقتصاد کشورمان در میدان داخلی و البته عرصه های جهانی است و باید فرمایشات معظم له همچون چراغ راهی روشنگر پیش روی مسیر رو به توسعه قرار گیرد.

موسوی جوردی بیان داشت: از جمله مصادیق حرکت به سوی تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب در مبحث حمایت از کالای ایرانی در پردیس، کمک به رونق و شکوفایی مناطق کارگاهی واقع در محدوده این شهر است.  

وی پیرامون شرایط کنونی نواحی کارگاهی پردیس خاطرنشان کرد: فاز هفت شهر پردیس شامل نواحی کارگاهی منطقه خرمدشت و سیاهسنگ در محدوده این شهر دارای نزدیک به چهار هزار واحد فعال صنعتی است.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات صنعتگران این بخش از شهر، سنگینی بار عوارض پرداختی به شهرداری بود که با پیگیری های شورای اسلامی شهر، این امر تا حدی تسهیل شد.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس افزود: همچنین در آینده ای نزدیک دفتر خدمات شهرداری پردیس با قابیلت ارائه خدمات مورد نیاز واحدهای صنعتی در این نقطه راه اندازی می شود تا تولیدکنندگان به منظور دریافت خدمات اداری نیازی برای مراجعه به ساختمان مرکزی شهرداری نداشته باشند.

به گفته موسوی جوردی، نواحی کارگاهی خرمدشت و سیاهسنگ در حال تبدیل شدن به یک لکه صنعتی است و از مزایای این مهم می توان به اعمال برخی معافیت های مالی، فراهم سازی بسترهای لازم برای فعالیت تولیدکنندگان و در نهایت تحقق فرمایشات رهبری در زمینه حمایت از کالای ایرانی است، از این رو شورای اسلامی شهر پردیس نگاهی ویژه به فاز هفت این شهر دارد.

 

پیوند کوتاه
آخــرین خبــرها
با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار شهرستان؛مراسم تحلیف عضو علی البدل شورای اسلامی شهر پردیس برگزار شد با حضور مسئولان شهری و شهرستان صورت گرفت؛ دیدار شهردار و نایب رئیس شورای اسلامی پردیس با خانواده شهید معصومی آیین عطرافشانی مزار مطهر شهدای گمنام در بوستان نورالشهدا پردیس و پارک علم و فناوری به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد آیین پایانی “طرح خدمت آپاک” به همت هیئت ورزش کارگری شهرستان و با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس در سالن همایش های شهرداری آیین تجلیل از نفرات برگزیده رقابت های “لکوکاپ” با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس توفیقات آتش نشانی شهرداری پردیس طی سال ۹۷ بازدید حسینعلی سلیمانی فر رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس از روند اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون آغاز اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان راهپیمایی اعلام حمایت از تصمیم مسئولین نظام و بیانیه شورای امنیت ملی نسبت به اقدام متقابل ایران درخصوص نقض عهد برجام پس از فریضه عبادی سیاسی جمعه نشست اعضای شورای اسلامی شهر پردیس با مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرامون اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در این شهر به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس برگزار شد؛ پنجمین یادواره شهدای گمنام شهر پردیس با حضور امام جمعه شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس، دیگر مسئولان و جمع کثیری از شهروندان برگزار شد. بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس از طرح های عمرانی و خدماتی شهرداری پردیس ‍ نایب رئیس شورای اسلامی شهر پردیس؛کارگران، شریان اصلی چرخه اقتصادی جامعه هستند آیین تجلیل از جهادگران فعال در مناطق سیل زده کشوربا حضور مسئولان شهرستان پردیس در آستان مقدس امامزاده سلطان مطهر بازدید مسئولان از پروژه های عمرانی و خدماتی در دست اجرای شهرداری پردیس حضور پرشور و گسترده مردم و مسئولان شهر پردیس در نماز باشکوه عید سعید فطر رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس در آیین تجلیل از معلمان شهر و شهرستان پردیس اظهار داشت: آیین تجلیل از معلمان شهرستان پردیس به مناسبت گرامیداشت روز معلم با حضور مسئولان شهرستان پردیس تجلیل مسئولان از کارگران زحمتکش شهرداری پردیس به مناسبت روز کار و کارگر دیدار صمیمی مسئولان شهرستان پردیس با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس به مناسبت نهم اردیبهشت، سالروز تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا پیام شهردار پردیس به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای اسلامی برگزاری مسابقه طنابکشی بین رانندگان حمل و نقل همگانی شهر پردیس به مناسبت روز ایمنی حمل و نقل آیین افتتاح و کلنگ زنی چند طرح عمرانی در مسکن مهر شهر پردیس برگزار شد. اجرای ۲۳ عنوان برنامه برای خانواده معزز شهدا و جانبازان شهر پردیس طی سال ۹۷ صورت گرفت. با حضور ناصر چراغی رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر پردیس برگزار شد؛ جشن اعیاد شعبانیه به همراه اجرای ورزش باستانی در گود زورخانه شهدای هسته ای شهرداری پردیس
.